Tancujete při měsíční záři?

12. března 2011 v 21:28 | W.
Blbější, přesto zamyšlenější otázku jsem ještě neměla. Tancujete při měsíční záři? Já ne, ale chtěla bych si jednou v teplý letní večer vyjít ven a při měsíci stát na poli naproti našeho domu, tancovat si na mou nejoblíbenější píseň a přemýšlet o celém svém ''vydařeném'' životě. Aaaa už to vidím. Ale, vraťme se do reality.
Achjo, možná měním názory, jasně, chtěla bych bydlet v Anglii ale v Americe bych si chtěla taky pobýt. Potkat skateboardisty večer při pobřežní stezce pod světly pouličních lamp, vítr se rozléhá mezi palmami a vy se s ním dáte do řeči. Zajdete si na zmrzku ke stánku a zanedlouho, když už je tma, se vydáte zablbnout si do moře. A zanedlouho to na vás oba dva příjde, jeden k druhému se přiblížíte a dáte si dlouho očekávaný, jahodově chutnající polibek. Aaaa konec snění:)
Dear John, určitě jste tento film viděli a jestli né, tak si ho okamžitě stáhněte, protože je to nejúžasnější film. Rozbrečela jsem se při hodně chvílích, ale hlavně při jedné, když jeho táta, ležící na nemocničním llůžku a přišel za ním on a začal mu číst dopis, jeho táta nebyl zrovna výřečný, ale v jednu chvíli ho chytil a pohladil po tváři.:,( Je mi z toho smutno i ted ještě:(

Brzy zase napíšu, Sayonara. Slečna W.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 denishaky denishaky | E-mail | Web | 12. března 2011 v 22:32 | Reagovat

Já sice netancovala při měsičním záři ale stála jsem v moři a vlny mě lehce lechtaly na nohách. . byla to krása , ještě když jsem tam stála tak sama bez žádných problémů . Jen s čistou hlavou .

Ano, Dear John jsem viděla . A hned po první schlédnutí jsem si ho musela pustit ještě jednou .

PS. krásný blog <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama