Mírně chaotický a unáhlený začátek paní W.

12. března 2011 v 15:21 | W.
Jak můžete přečíst z nadpisu, tento blog byl založen velmi unáhleně. Byla jsem na svém starším blogu ale ten nechytl moc dobrý vlak a jel špatnou cestou. Snad se tento blog naladí na dobrou vlnu ;) A ted něco o mé nevypočitatelné osobnosti.
Kdo vlastně jsem? Jsem malý (170cm měřící) 13-ti letý snílek, který by chtěl žít někde na vesničce kde je klid, kde se nikdo nestará o co na sobě máte nebo co posloucháte za hudbu. Ale bohužel žiji ve velkém rušném městě, které se vyznačuje většinou hnusným SMOGEM. Chodím do sedmé třídy základní (hudební) školy. Svou školu nesnáším, jelikož lidé v ní jsou doslova a bez přehnání trapní, nikoho v té škole nemám ráda a právě proto si jdu pro přihlášku (jó, už je docela pozdě) na víceleté jazykové gymnázium.

Co mám ráda? Svou rodinu, své opravdu pravé přátele, focení, cizí jazyky, pouštění si filmů po večerech a popíjení čajíčku, chození ven, občas nakupování, lyžování (příští rok se naučím konečně na tom podělaném snowboardu) a ještě mám strašně moc ráda začínající JARO!

Co nemám ráda, popřípadě nesnáším? Svou školu, přetvářku, kterou ve škole musím trpět a někdy ji taky musím zavést, protože jinak by se mi všichni ve škole vysmáli jen kvůli toho, že chci bydlet místo USA v Anglii. Některé konkrétní lidi. To bude asi vše co vám o mě povím. možná ještě něco přibude s přibývajcími články. Sayonára.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabby Gabby | Web | 12. března 2011 v 16:19 | Reagovat

Ahoj slečno W. :) ! Děkuji za komentář , potěšil mě :) a pochopila jsi to správně , don´t worry about that :)

Takže kontakty .. jedině e-mail ( meandmiley@seznam.cz nebo skype : leeyuntenshi , facebook nemám :)

Přidej si mě , nebo mi napiš , whatever :D

Jinak já bych taky chtěla žít v Anglii :) Anglie je úžasná , určitě má víc do sebe než Amerika .

2 Bariii Bariii | Web | 14. března 2011 v 18:40 | Reagovat

děkuji ♥ moc mě tvůj komentář potěšil :) přeji ti, aby se nový blog ubíral tím správným směrem :) a na vesnici to tak ideální není, tady se  každý ví o každém i to, co on sám neví :) ale klidně bych to s tebou za smog měnila!!! :) a s Anglií naprosto souhlasím ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama